Infolinia Infolinia: +48 509-431-198

"PSI Universe" - niezapomniany wyjazd do Karpacza!

"PSI Universe" - niezapomniany wyjazd do Karpacza!

Wyjazd zorganizowany dla 130 osób do hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Goście przyjechali z różnych części Europy - Czech, Niemiec, Estonii, Rosji oraz Polski. Charakter imprezy ... rozwiń

Wyjazd zorganizowany dla 130 osób do hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Goście przyjechali z różnych części Europy - Czech, Niemiec, Estonii, Rosji oraz Polski. Charakter imprezy utrzymany w tematyce kosmosu, gwiazd oraz neonów :-) Podczas 3-dniowego pobytu na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Rozpoczęliśmy wspaniałą wieczorną zabawą w regionalnej karczmie.  Następny dzień stanął pod znakiem urozmaiconych stacji teambuilding-owych, mających na celu zbudować relację miedzy pracownikami, którzy na co dzień pracują w biurach oddalonych od siebie o setki, a nawet tysiące kilometrów.  Zwieńczeniem zabaw teambuilding-owych było stworzenie imponującego napisu utworzonego przez wszystkich uczestników wyjazdu.
Impreza o nazwie Cosmo Party była elementem kulminacyjnym całego wyjazdu. Światła, lasery, dym dyskotekowy, lampy UV oraz doskonała muzyka towarzyszyła wszystkim uczestnikom podczas wspaniałej zabawy. Wieczór urozmaicony był w różnego rodzaju konkursy, prezentacje oraz zabawy taneczne, które dopełniały tę wyjątkową imprezę :-)

Zobacz referencje od klienta.

... zwiń
Spotkanie dla Skandii w Pałacu Łochów

Spotkanie dla Skandii w Pałacu Łochów

W październiku odbyło się dwudniowe spotkanie praciwników Skandii: "SPORT - moja pasja". Udaliśmy się do Łochowa, gdzie czekało na naszych klientów mnóstwo sportowych emocji.

Po konferencji ... rozwiń

W październiku odbyło się dwudniowe spotkanie praciwników Skandii: "SPORT - moja pasja". Udaliśmy się do Łochowa, gdzie czekało na naszych klientów mnóstwo sportowych emocji.

Po konferencji uczestnicy spotkali się z Czesławem Langiem - legendarnym polskim kolarzem, wicemistrzem olimpijskim oraz dwukrotnym medalistą szosowych mistrzostw świata. Podczas otwartej rozmowy z prezesem, pan Lang opowiadał o różnych aspektach życia sportowca. Chwilową odskocznią od sportu i atrakcją wieczoru był występ Kabaretu Limo, który wywołał salwy śmiechu i humor nikogo już nie opuszczał.

Po kolacji wróciliśmy do głównego motywu, tj. do sportu i spotkaliśmy się na wieczornej imprezie - "Bal mistrzów". Odbyło się kilka konkursów sportowych na wesoło, w tym skoki narciarskiena na konsoli Wii oraz wybory najlepszego stroju sortowego wieczoru.

Cały poranek następnego dnia uczestnicy spędzili aktywnie, biorąc udział w sportowych aktywnościach, które wcześniej wybrali. Były to: rowery, bieganie, ścianka wspinaczkowa + strzelnica, joga oraz zumba. Również dla uczestników mniej aktywnych, za to preferujących artystyczne doznania, odbyły się warsztaty teatralne.A wszystko pod okiem profesjonalistów!

 

... zwiń