Infolinia Infolinia: +48 509 431 198

Nasza kadra

Motywatorka - Jola Bylica

Istotą i motorem moich działań jest drugi człowiek. Z wykształcenia jestem psychologiem oraz biologiem molekularnym. Prowadzę Pracownię Psychologiczną „Strefa Rodzica”, gdzie indywidualnie i grupowo pracuję z rodzicami, dziećmi oraz nastolatkami. Od lat współpracuję z biznesem. Sporo piszę, w tym dla prasy rodzicielskiej. Szczerze przyznam, że uwielbiam pracować z kobietami i dla kobiet! Wspieram także ludzi w trudnych sytuacjach życiowych, chorych, bezdomnych, pomagając im wytyczać realistyczne cele oraz drogi dochodzenia do nich.

Jestem spełnioną żoną oraz mamą trójki dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas. Kocham podróże, spotkania z przyjaciółmi, zapach kawy, dźwięki muzyki klasycznej, dobrą książkę oraz kwiaty w moim ogrodzie.  Czas mija, dzieci rosną, aktywności i doświadczeń zawodowych przybywa a ja niestrudzenie staram się czerpać z tego maksimum radości…


Trenerzy personalni
- najlepsi, najprzystojniejsi, z doświadczeniem w najlepszych klubach w Warszawie i za granicą, którzy przeszli mój casting :)