Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Wind&Kite Camp 12+ | Jastarnia

Wind&Kite Camp 12+ | Jastarnia

Termin   Wiek ucztnika Miejsce Cena Rezerwacja
22.07-01.08.2018 12+ Jastarnia, Półwysep  

OPIS OBOZU

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich zakręconych na punkcie kite'a i windsurfingu na obóz do Jastarni. W tym roku szykują się ciekawe zmiany na naszym campingu! Główne to powstanie rampy do wavecarvingu oraz hali do zajęć crossfit i parkour. To bardzo uatrakcyjni nasz pobyt na kemping MoloSurf. Znajduje się on tuż przy zatoce i szkółce windsurfingowej. Wybraliśmy Jastarnię ze względu na większą ilość atrakcji i możliwości aktywnego wypoczynku, a także nieco spokojniejsze wieczory (w porównaniu z kempingami w Chałupach).

Obejrzyjcie film z naszego obozu i zobaczcie co Was czeka :)

 

Grupy Windsurfingowe (4 podgrupy 6 os.)

Zajęcia windsurfingowe będziemy prowadzić w podgrupach 6-osobowych pod czujnym okiem instruktora. Każdy z uczestników będzie miał przydzielony sprzęt (deskę i żagiel, który będziemy mogli dobierać odpowiednio do warunków wiatrowych). Zajęcia będą trwały 4h dziennie dla każdej z podgrup. Cały kurs windsurfingu to ponad 30h „na wodzie”. Kursanci będą przydzieleni do grup wg poziomu zaawansowania/sprawności. My zapewniamy niezbędny sprzęt treningowy: żagle, deski, kamizelki, asekurację na wodzie. Wy zabierzcie ze sobą pianki, lycry, trapezy i buty.

Grupa Kite (2 podgrupy 3 os.)

Zajęcia Kite’owe będą prowadzone zgodnie z programem IKO (International Kiteboarding Organization) w grupach 3 osobowych, przy czym zajęcia z latawcem w wodzie w systemie 1-1 ze zmianą, tzn. tylko jedna osoba ma latawiec i jest pod okiem instruktora, pozostałe osoby podpatrują i czekają na swoja zmianę. Oczywiście będzie zapewniona asekuracja na wodzie! Kurs jak zwykle poprowadzą doświadczeni i profesjonalnie nakręceni instruktorzy kiresurfingu. W tym roku planujemy więcej godzin „na wodzie”. Każda podgrupa codziennie będzie doskonalić kitesurfingowe umiejętności min. 3h dziennie, ok. 30h w trakcie turnusu (oczywiście liczymy na łaskową aurę). My zapewniamy niezbędny sprzęt treningowy: latawce, deski, kamizelki, asekurację na wodzie. Wy zabierzcie ze sobą pianki, lycry i trapezy. Naszych kursantów podzielimy na zespoły wg poziomu zaawansowania/sprawności. Uwaga, ilość miejsc jest mocno ograniczona! W sumie to tylko 6 miejsc! Spieszcie się!

Chcemy by nasz obóz był wspaniałą wakacyjną przygodą i by oprócz windsurfingiem i kitem bawić się innymi sportami, nazwijmy je lifestylowymi (skimboarding, wavecarver, a także siatkówka plażowa, piłka nożna, supy, kwadrant i inne Tradycyjnie jak to w Let’s Go, nie będzie czasu na nudę. Nie zabraknie też niespodzianek jak wycieczki krajoznawcze czy imprezy tematyczne i gry terenowe. Dla lepszego zgłębienia zagadnień windsurfingowych i kite'owych będziemy organizować spotkania wykładowe i pogadanki oraz analizować filmy i zdjęcia. 

Jesteśmy przekonani, że ten obóz Wam się spodoba i będziecie mogli spełnić swoje windsurfingowe i kite'owe marzenia! 

Uwaga, ilość miejsc jest mocno ograniczona! W sumie to tylko 30 miejsc! Spieszcie się!

Zakwaterowanie

Kemping Molo Surf na terenie znanego nam z lat poprzednich ośrodka szkoleń morskich LOK. Cudownie położony na Półwyspie Helskim ośrodek mieści się pomiędzy linią brzegową zatoki a portami jachtowym i rybackim w Jastarni, niedaleko dworca PKP Jastarnia-Wczasy.  Teren kempingu jest ogrodzony i strzeżony. Znajdują się tu również: baza wind&kite, boiska i restauracja. Mamy bezpośredni dostęp do plaży od strony zatoki!

Do dyspozycji naszych obozowiczów będą nowe kontenery mieszkalne, bardzo fajnie wyposażone. To dużo fajniejsza opcja mieszkania niż przyczepa campingowa. Są piętrowe łóżka, szafki i ogrzewanie. Sanitariaty z prysznicami z ciepłą wodą znajdują się na terenie bazy, od tego roku dla obozowiczów będzie odrębny węzeł sanitarny!

W tym roku ma również powstać na terenie campingu, w hali fun park (rampa do wave carvingu, przyrządy do ćwiczeń) oraz nowa część typowo "campowa".

kemping 
plan kempingu

Wyżywienie

Trzy pełnowartościowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolację będziemy spożywać na terenie naszego ośrodka. Pewnie nie raz dla uatrakcyjnienia obozowego klimatu zorganizujemy też ognisko/grill z kiełbaskami i wyskoczymy na rybkę :) mniam…

Kilka zdjęć z naszego obozu

Cena 10-cio dniowego obozu: 2 490 PLN

Cena zawiera:

  • transport pociągiem (Warszawa - Jastarnia - Warszawa)
  • zakwaterowanie
  • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) + słodka bułka na podwieczorek
  • powitalna kolacja w formie grilla na plaży
  • sprzęt windsurfingowy i kite'owy niezbędny do zajęć (w tym trapez i pianka)
  • szkolenie widsurfingowe
  • szkolenie wavecarvingu (4h w trakcie turnusu)
  • korzystanie z hali do crossfit'u i boisk zewnętrznych
  • całodobową opiekę wychowawczą
  • ubezpieczenie NNW
  • koszulkę okolicznościową
  • animacje i zajęcia dodatkowe

Dodatkowa dopłata 450 PLN do kursu Kite'owego

Rezerwacje:

Gosia Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Cena: 2 490 PLN

Powrót