Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

English Games 8-10 lat

English Games 8-10 lat

 

mapkaTurnusy 7 dniowe

Turnus  Termin Kwatera Rezerwacja on-line
tydzień V 22.07-29.07 domek rezerwuj online
tydzień VI 29.07-05.08 domek rezerwuj online

 

 

 

 

  

Lokalizacja: Januszkowo nad j. Kownatki, czytaj więcej>>>

english games

OPIS OBOZU

Dzisiaj nikt już nie chce uczyć się języków obcych w standardowy sposób, a szczególnie w wakacje. Siedzeniu nad nudnym podręcznikiem i wkuwaniu słówek – mówimy zdecydowanie „nie”.  Jeśli chcemy czegoś innego, co pomoże nam szybko, łatwo i przyjemnie przyswoić zarówno słownictwo jak i gramatykę, czegoś co da nam możliwość swobodnego komunikowania się w języku obcym to gry językowe nadają się do tego idealnie. Pomagają w niezauważony sposób wprowadzić, przećwiczyć oraz utrwalić słownictwo. Gry zyskują obecnie coraz większą popularność, nawet w obliczu rozwijającej się technologii - coraz chętniej wracamy do gier planszowych czy terenowych. To przecież emocje, ruch, zabawa i nauka w jednym – nic więc dziwnego, że gry zyskują sobie coraz więcej fanów!

W części sportowej, dzięki wielu zabawom, zagadkom i zadaniom poznają wiele dyscyplin sportów letnich! „Przez zabawę do sportu” to hasło, które nam przyświeca. W związku z tym będziemy bawić się w: windsurfing, żeglarstwo, tenis, rowery, sporty drużynowe, podchody, survival, parku linowym itd. Nasze zajęcia sportowe podzielone są na bloki tematyczne, trwające 2,5 lub 3h. Każdego dnia dzieci poznają inną dyscyplinę sportu, a cały sprzęt potrzebny do uprawiania tych sportów jest już na miejscu, więc nie trzeba go wieźć ze sobą! Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i wesołą kadrę, z odpowiednim podejściem do dzieci i wieloletnią praktyką!

W części językowej dzieci będą utrwalać poznaną wiedzę z zakresu 3-4 klasy w formie różnego rodzaju gier. Będziemy wykorzystywać renomowane gry językowe, klocki LEGO, tworzyć własne gry planszowe i terenowe. Gry zostaną podzielone na bloki tematyczne (3 x 45 minut angielskiego dziennie) w czasie których będziemy doskonalić wszystkie sprawności językowe. Celem programu „English Games” jest zmniejszenie barier w posługiwaniu się językiem angielskim w połączeniu z rozwojem społecznym dzieci. Grupy obozowe, w których dzieci będą doskonalić znajomość języka liczą od 6 do 10 osób.

Program będzie realizowany zgodnie z filozofią „Nauka języków z przyjemnością”, która przyświeca szkole językowej The Palms, która to szkoła z powodzeniem realizuje autorskie programy językowe dla dzieci w Miasteczku Wilanów już od kilku lat, a od niedawna również w dzielnicy Ursynów w Warszawie. Program gier językowych dla dzieci to część autorskiego programu „Akiki’s Playhouse” stworzonego przez Katarzynę Zarosińską, dyrektora szkoły The Palms, certyfikowanego metodyka PASE, specjalistę i lidera ds. gier w nauczaniu języków. Wykwalifikowana kadra szkoły The Palms – metodycy, lektorzy i pasjonaci języka angielskiego są gotowi dołączyć do zespołu Lets’s Go, aby wspólnie zorganizować dla dzieci pełne atrakcji wakacyjne obozy!

the Palms

Cena zawiera:

  • transport autokarem
  • zakwaterowanie i pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • sprzęt niezbędny do zajęć
  • program sportowy
  • całodobową opiekę wychowawczą
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • uczestnictwo w zawodach końcowych
  • koszulkę okolicznościową
  • animacje i zajęcia dodatkowe

Rezerwacje:
Gosia Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl

Cena: domki | 1590 PLN

Powrót