Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Młoda Kadra

Kadra 2016

 mapkaTurnus 7-dniowy, dla młodzieży od 15 roku życia.

Turnus  Termin Kwatera Rezerwacja on-line
VII 04-11.08 domek rezerwuj online

Lokalizacja: Januszkowo nad j. Kownatki czytaj więcej>>>

 

W tym roku mija 21 lat działalności naszej firmy - Let’s Go! Obozy dziecięce organizujemy od lat 12. W tym czasie na naszych obozach miło i przyjemnie spędziła wakacje pokaźna grupa dzieci i młodzieży. Wiemy, że nasi niektórzy obozowicze tak „wsiąkli” w obozowy klimat, że teraz sami chcą współtworzyć nasze obozy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy w tym roku, na przedostatnim turnusie zorganizować obóz dla „Młodej Kadry”. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zobaczyć jak tworzy się obóz sportowy od środka i samemu nauczyć się planować zajęcia, poznać zasady prowadzenia gier i zabaw oraz aktywnie uczestniczyć w organizowaniu czasu na wakacjach.

Oczywiście nie chcemy Was zanudzić tylko zagadnieniami teoretycznymi, tych będzie raczej niewiele. To będą Wasze wakacje, dlatego „przetestujecie” wszystkie dyscypliny na tym obozie :) a w czasie zajęć będziemy Was instruować, na co zwrócić uwagę, gdy sami będziecie kogoś uczyć.

Program obozu dla Młodej Kadry będzie obejmował:

 1. Zajęcia teoretyczne (niezbędne minimum) obejmujące podstawy metodyki prowadzenia zajęć dla dzieci w różnych grupach wiekowych, zasady najpopularniejszych gier sportowych i obozowych, wskazówki dot. organizacji zajęć sportowych i funkcjonowania obozu.
 2. Zajęcia praktyczne (wyciskamy do maksimum :)). Mix dyscyplin, które przewijają się na naszych obozach, możliwość korzystania ze sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Będziecie mogli poprawić swoje zdolności sportowe i podpowiemy Wam jak uczyć innych. Sami również w podziale na grupy będziecie prowadzić zajęcia ze swoimi koleżankami i kolegami. Na koniec obozu pozwolimy Wam się wykazać. Sami zaplanujecie dzień i wypełnicie go atrakcjami, a wieczorem przy ognisku podsumujemy Wasze dokonania.

Chcemy, żeby nasz obóz stał się dla Was początkiem bardzo ciekawej, różnorodnej, ale i odpowiedzialnej przygody bycia instruktorem-wychowawcą, a także kolejnym wyjazdem, kiedy spędzicie super momenty w gronie znajomych.

…a w przyszłości zapraszamy Was na nasze obozy już jako Kadra! Taki obóz to interesujący wpis do Waszego CV, gdy już zaczniecie zbierać swoje umiejętności i doświadczenia szukając pracy sezonowej. Na pewno każdy organizator obozów i kolonii spojrzy na niego przychylnym okiem.

Dajcie znać znajomym i zapraszamy!!!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Cena 1690 PLN, zawiera:

  • transport autokarem z Warszawy
  • zakwaterowanie w domkach i pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • sprzęt niezbędny do zajęć
  • program sportowy
  • całodobową opiekę wychowawczą
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • uczestnictwo w zawodach końcowych
  • koszulkę okolicznościową
  • animacje i zajęcia dodatkowe

Rezerwacje:

Gosia Łapińska
tel.  22 649 05 02, 605 555 720
e-mail: turystyka@letsgo.com.pl