Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Półkolonie w Warszawie

Półkolonie z Matplanetą i Let's Go Camps!

Zapraszamy na Wakacje z Matplanetą i Let’s Go! 
turnusyW tym roku nasza wakacyjna oferta półkolonii to bogaty program zajęć dla dzieci z zakresu programowania i elektroniki wzbogacony o program rekreacyjno-sportowy na boiskach Let’s Go!

Dzieci w wieku 6-8 lat Programowanie Robotów Lego WeDo lub Programowanie w Scratch i Minecraft!

Dzieci od 9 lat 
Programowanie komputerowe (m.in. gry, Minecraft, aplikacje na telefon) lub Elektronika z Arduino!

Jak co roku oferujemy całodniową opiekę nad dziećmi (od 8:00 do 17:30) wraz z posiłkami (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek). Połowa dnia przeznaczona jest na zajęcia komputerowe, a druga na bogaty program rekreacyjno-sportowy na boiskach Let’s Go, a w razie niepogody na sali gimnastycznej. Zajęcia będą się odbywały w CE Matplaneta Ursynów Al. KEN 95 kl. 18a 2 piętro i położonych nieopodal boiskach Let’s Go, ul. Koncertowa 4.

Dla stałych uczestników zajęć Matplanety, obozów Let’s Go oraz rodzeństw mamy oczywiście program rabatowy.

półkolonieRoboty Lego WeDo
to wspaniała okazja do wejścia w świat programowania! Dzieci same budują roboty poznając przy tym zasady fizyki i matematyki. Ale to dopiero początek. Później dzieci je programują, aby w określonych warunkach wykonywały różne czynności np. kopały piłkę czy grały na bębnach!

Scratch i Minecraft
programować może już nawet 6-latek! Podczas zajęć dzieci same tworzą gry komputerowe poznając przy tym podstawowe zasady budowania algorytmów i porozumiewania się z komputerem! Przeżyją również emocjonującą przygodę w świecie Minecrafta!

Programowanie komputerowe 
Korzystając z ogólnodostępnych narzędzi, wspólnie poznamy cały proces powstawania gier – od projektowania przez programowanie aż do ich testowania i dystrybucji. Efekt końcowy – własne, w pełni funkcjonalne gry komputerowe! Dodatkowo stworzymy aplikację na telefon i poznamy tajniki programowania w świecie Minecrafta!

Elektronika z Arduino
Wprowadzimy dzieci w fascynujący świat elektroniki. Podczas zajęć dzieci pozyskają wiedzę i umiejętność konstruowania prostych układów cyfrowych z wykorzystaniem platformy Arduino, jak i układów analogowych opartych na podstawowej wiedzy i elementach elektronicznych. To może być początek wspaniałej przygody i nowej pasji, jaką jest elektronika.

Zajęcia sportowe
Skimboarding, zabawy na plaży, gry terenowe, zamek - zjeżdżalnia, trampoliny, zabawa z pistoletami na wodę, jeździki i zabawki elektryczne, stare i nowe gry zespołowe, lekkoatletyka na wesoło i wiele innych dyscyplin + niespodzianki!

Rezerwacja przez stronę: https://matplaneta.pl/dni_zapisy/public/wakacje-2018

Szczegółowe informacje:

www.matplaneta.pl
tel. 22 100 53 47