Infolinia Infolinia: +48 509 431 198

Let's Go Ladies!

Witaj!

Nazywam się Monika Banacka i chciałabym zaprosić Cię do programu Let’s Go Ladies !, który stworzyłam dla kobiet chcących regularnie uprawiać sport ale brakuje im MOTYWACJI !  

Prowadzę z mężem firmę Let’s Go, wychowuję dwójkę dzieci i brakuje mi czasu (a właściwie motywacji), by zatroszczyć się o siebie i swoją kondycję. Do do tej pory moja aktywność fizyczna ograniczała się do nieskutecznych prób znalezienia ciekawych zajęć w fitness klubach, codziennych spacerów z psem i okazjonalnych wypadów na rower czy narty. To  zdecydowanie za mało, by móc cieszyć się dobrą kondycją, która jest podstawą dobrego samopoczucia: fizycznego i psychicznego.

Postanowiłam to zmienić i powołałam do życia Motywacyjny Klub Sportowy dla Kobiet – Let's Go Ladies! Ćwiczymy przede wszystkim na świeżym powietrzu, w małych grupach i pod czujnym okiem trenera personalnego.

Chcę w klubie gościć kobiety, które nie uprawiają regularnie żadnego sportu lub miały dłuższą przerwę w treningach, i które chciałyby rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną, ale brak im odpowiedniej motywacji. Pod hasłem Aby nam się chciało ćwiczyć tak jak nam się nie chce! mam nadzieję zachęcić je do wyjścia z domu, wygospodarowania czasu na regularne ćwiczenia i zadbanie o siebie.

Jeśli więc jesteś jedną z takich kobiet – wstąp w szeregi Let's Go Ladies! i skorzystaj z naszej oferty. W ramach projektu możesz przystąpić do jednej z czterech grup treningowych zróżnicowanych pod względem programu sportowego, uwzględniających różny poziom umiejętności uczestniczek i oczekiwania wobec fizycznej aktywności; poradzić się specjalisty
w zakresie zdrowego stylu życia; uczestniczyć w zajęciach integrujących kobiety. Chcę aby
Let's Go Ladies! było również miejscem spotkań z ciekawymi ludźmi i specjalistami od których dowiemy się jak żyć w zgodzie ze sobą i bliskimi, a przy okazji miło i kreatywnie spędzimy czas.

Jeśli czujesz, że Let's Go Ladies! to projekt stworzony dla Ciebie albo chcesz się przekonać, czy faktycznie tak jest – zadzwoń i umów się na spotkanie.

Monika Banacka

Do zobaczenia na treningach!