Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

PLL LOT

Liga: I LIGA
Miejsce: 9
Punkty: 4
Liczba spotkań: 8

Opis

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów 5 milionów pasażerów, którym codziennie zapewniamy możliwie najkrótszą i najbardziej komfortową podróż przez Warszawę do ponad 60 destynacji na świecie dziennie wykonując ponad 200 rejsów. Jako jedyni w regionie oferujemy rejsy dalekodystansowe - bezpośrednio latamy do Nowego Jorku, Chicago, Toronto, Pekinu, Tokio czy Seulu a w pierwszej połowie 2017 roku otwieramy również połączenia do Los Angeles i Newarku.

Dodatkowo, we współpracy z Nordicą Aviation Group oferujemy 15 połączeń point to pint z Talina w Estonii, wzmacniając tym samym oferowanie na trasach europejskich i zwiększając swoją obecność w krajach bałtyckich. Tak budujemy pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Rozwinęliśmy skrzydła - nasze samoloty tworzą jedną z najmłodszych flot w Europie i jako jedyni wszystkie połączenia dalekodystansowe obsługujemy wyłącznie najnowocześniejszymi samolotami świata, Boeingami 787 Dreamliner . Z nami każdy podróżuje tak jak lubi. Dzięki bogatej palecie klas, taryf, produktów i usług dajemy dowolność komponowania podróży z najbardziej ulubionych, przydatnych i potrzebnych elementów. Również dzięki temu stajemy się linią pierwszego wyboru dla coraz większej liczby pasażerów w regionie. Zaufanie do nas potwierdzają liczne nagrody, które otrzymujemy każdego roku, w tym te najważniejsze - przyznawane głosami pasażerów.

LOT to przede wszystkim ludzie - pełni pozytywnej energii, którzy umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją. Najlepsza kadra pilotów - często uznanych na świecie mistrzów, wykwalifikowanych załóg i personelu na ziemi codziennie dba o naszych pasażerów z pasją i zaangażowaniem. Wspólnie budujemy najbardziej międzynarodową polską markę. Działamy w oparciu o 5 kluczowych założeń strategicznych:

1. Wykorzystanie potencjału rosnącego rynku, 2. Rozwój siatki połączeń i HUB, 3. Walka o każdego klienta, 4. Wzrost efektywności i 5. Zaangażowany zespół. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej na temat planów rozwoju LOT-u.

Zawodnicy

Grzegorz Pyzel
Rafał Ficek
Piotr Wiśniewski
Radosław Podbielski
Kamil Świetlik
Piotr Zygmunt
Tomasz Malczewski
Paweł Czaplicki
Bartosz Złotucha
Paweł Dwórznik
Grzegorz Sucharzewski

Terminarz pobierz terminarz