Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

W pierwszym meczu tego sezonu zagrał obrońca tytułu BENEFIT SYSTEMS z ekipą z dużym potencjałem EUROCASH. Lepiej rozpoczeli spotkanie Ci pierwsi i już po 13 minutach jakby piłkarzom Eurocashu podcięli skrzydła. Było już 3:0 a Michał Wesołowski po pięknej akcji popisał się doskonałym strzałem. Chwilę póżniej odpowiedział Szymon Zajęcki i do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po 5 minutach gry Radosław Sobolewski popisał się piękną bramką z własnej połowy i drużyna uwierzyła, że coś może jeszcze zdziałać w tym meczu. Benefit pokazał jednak bardzo łądną zespołową grę jak przystało na mistrza. Kolejne bramki dorzucili Marcin Fotyga (dwie) oraz po jednej Zbyszek Hanszke i Krystian Pikuła. Ostatecznie mistrz sezonu zimowego wygrał 7:3

W drugim spotkaniu zagrały firma PLUS z KOKOSCHKĄ. W poprzednim sezonie C budowlańcy byli na podium o jedną lokatę przed Plusem. Choć lepiej zaczęli to spotkanie (trafił już w 4' Paweł Szafrański) to rozstrzelali się później Panowie z Plusa, którzy tego dnia zagrali bardzo ładny futbol konstruując składne, zgrane akcje. Na przerwę niebiescy schodzili z dwubramkową przewagą. Po zmianie stron gra wyglądała na bardziej wyrównaną jednak Plus nie oddał prowadzenia. W pojedynkach tych drużyn częściej wygrywają niebiescy i tak było tym razem. Ostatecznie wynik 7:4

Ostatni pojedynek tego wieczoru rozpoczynający sezon wiosenny to mecz beniaminka, ekipy PANASONIC z wracającą do gry w lidze doświadczoną choć ze zmienionym składem, drużyną ACCENTURE. Spotkanie stało na bardzo wyrónanym poziomie. Po jednej i drugiej stronie było sporo akcji ale bardzo dobrze wywiązywali się ze swoich ról bramkarze. Do przerwy 0:0. Po zmianie stron w 33 minucie trafił Michał Smoktunowicz dla Accenture. Panasonic za wszelką cenę dążyło do zmiany wyniku ale Panowie byli tego dnia nieskuteczni. Kilka razy byli bardzo blisko. Nawet w ostatnich sekundach z rzutu rożnego idealnie dośrodkował Przemysław Jonak a pięknymi nożycami popisał się bramkarz Panasonica Antoine Brethome. Był o włos od doprowadzenia do remisu. 3 punkty dla Accenture!