Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Ciekawie zapowiadało się spotkanie pomiędzy EUROCASHEM i KOKOSCHKĄ. Ci drudzy zaczęli je znacznie lepiej. Mimo wyrównanej gry po ładnej drużynowej akcji bramkę po podaniu Marcina Dębickiego zdobył Paweł Szafrański, który chwilę poźniej zmarnował 100% okazję. Kolejne dogodne sytuacje niekykorzystane były po obu stronach. Do przerwy Kuba Markuszewski dorzucił jeszcze jedno trafienie. Po zmianie stron od 30 minuty wyrażnie zarysowała się przewaga ekipy Eurocashu. Przełożyło się to na trafienia Mariusza Jańczaka po podaniu Radosława Sobolewskiego. Panowie złapali wiatr w skrzydła i trafili jeszcze Adrian Strach. Bramkę na wagę 3 oczek strzelił Maciej Michalski i komplet punktów powędrowało na konto ekipy Eurocash.

W kolejnym spotkaniu zagrał PLUS z wracającym do ligi ACCENTURE. Już w 2 minucie pięknym strzałem zza pola karnego w samo kno popisał się Artur Jończyk. Dalej obserwowaliśmy optyczną przewagę Plusa. Po podaniu Witka Barny podwyższył Tomasz Nowocień a w 13 minucie dołożył trafienie Tomasz Ścibor. Przeciwnicy odpowiedzieli trafieniem Tomasza Paczosa po podaniu Marka Czapkiewicza. W kolejnej odsłonie obraz gry wyglądał podobnie. Po indywidualnej akcji W. Barny strzelił Mateusz Tietz. Dopiero 28 minucie odpowiedzieli Panowie z Accenture w ciekawy sposób rozgrywając rzut wolny. Po podwójnej zasłonie musiał skapitulować bramkarz Plusa. W końcówce spotkania obie drużyny zmarnowały dogodne sytuacje o mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Plusa.