Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pierwszy mecz II ligi w tym sezonie to pojedynek wracającej po sezonie treningów drużyny Mettler Toledo i beniaminka, ekipy Zdrofit. Obie ekipy pojawiły się licznym składem. Spotkały się już w kolejce sparingowym i był to mecz z delikatnym wskazaniem na MT. Również początek meczu był lepszy dla tej drużyny. Było to szybkie spotkanie i akcja za akcję. W 12 minucie Kacper Korona odnotował już dwa trafienia. Odpowiedział Kamil Krzywda i beniaminek nie dawał za wygraną. Do przerwy ładnym trafieniem popisał się po podaniu Angelo Lourenco Jakub Łapiński. Na drugą połowę drużyny weszły równie zmotywowane. Na uwagę zasługuje bramka Mateusza Rasińskiego dla Zdrofitu, który mecz zaczynał jako bramkarz tej ekipy. Po stronie MT na wyróżnienie zasługuje Kacper Korona (dołożył kolejne dwie bramki), Jakub Łapiński (dwie asysty), w tym jedna do Colina Suvaneta. Ostatecznie barzdiej doświadczona drużyna MT wygrywa z beniaminkiem 6:2.

W kolejnym meczu zagrały ekipa PIT-RADWAR i NFOŚiGW. Nikt nie przypuszczał, że mimo dość wyrównanego spotkania zobaczymy taki wynik na tablicy. Spotkały się równorzędnie grające ekipy a do przerwy dla granatowych trafili Rafał Goluch i Konrad Domżała. NFOśiGW wykazał się dużą nieskutecznością w tym meczu i wykorzystali to Panowie z Pit-Radwaru. Po zmianie stron kolejne dwa trafienia dorzucił Rafał Goluch i jedno Piotr Jagiełło. To był zły początek sezonu dla NFOŚiGW ale jak w poprzednim pewnie z meczu na mecz się rozkręcą. Gratulacje dla granatowych!

W ostatnim pojedynku zagrały drużyna EXPORTARE JW z waracającymi do gry w lidze prawnikami z CMS CAMERON McKENNA. Lepiej spotkanie rozpoczęli Ci pierwsi i to do nich należało pierwsze 10 minut spotkania. Póżniej do gry wzięli się zawodnicy Exportare JW. Bardzo ładnie rozgrywał Artur Baranowski. Do przerwy było 3:1. Po zmianie stron celnicy mieli może i więcej akcji ale nie popisali się skutecznością. Obie ekipy sporo atakowały ale bradzo ładnie w bramce spisywali się obaj bramkarze. Druga częśc spotkania zakończyła się remisem i ostatecznie mecz wynikiem 5:3 dla Expoerare JW.