Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pierwszy mecz tego wieczoru to pojedynek ładnie grającej w pierwszej kolejce ekipy METTLER TOLEDO z pauzującym MULTICONSULTEM. Pojedynek był bardzo wyrównany od samego początku. Obie drużyny miały sporo ładnych akcji. Zdecydowanie widać, że z czasem w lidze czują się coraz lepiej. Do przerwy wynik był remisowy. Strzelił Jacek Kowalczyk dla pomarańczowych a odpowiedział najlepszy zawodnik poprzedniego tygodnia Kacper Korona. Po przerwie lepiej zaczęli pomarańczowi. Po odpowiedzi Arkadiusza Depty dość przypadkowa bramka Ricardo Steglicha dała prowadzenie ekipie MT. Dwie minuty przed końcem ładnym stzałęm głową popisał się Jacek Kowalczyk jednak zabrakło czasu na wyrównanie losów spotkania. Ostatecznie 4:3 dla Mettler Toledo.

Kolejny mecz to pojedynek beniaminka, ekipy ZDROFIT i wracającej do ligi kancelarii CMS CAMERON McKENNA. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Po obu stronach widzieliśmy ciekawe akcje i obie drużyny miały ochotę na 3 punkty. Szybko trafił Jakub Korchut i do przerwy z jedną bramką przewagi schodzili niebiescy. Po zmianie stron również akca za akcję ale szybsi i bardziej skuteczni okazali się Panowie ze Zdrofitu. W 28 minucie wyrównał wynik spotkania Artur Jankowski jednak odpowiedzieli Damian Tchórzewski i Paweł Sadzikowski. W ostatniej minucie drużyny zanotowały po jednym trafieniu i ostatecznie zakończyło się zwycięstwem 4:2 dla Zdrofitu. Panowie ewidentnie się rozkręcają.

W ostatnim meczu zagrały PIT-RADWAR z EXPORTARE JW. Ci drudzy zaczeli spotkanie lepiej bo już w 2 minucie po podaniu ze środka pola sprytnie Adam Paliwoda posłał piłkę nad bramkarzem granatowych. Pięć minut później odpowiedzieli granatowi po strzale Grzegorz Świercza. Dalej była to już przewaga drużyny Pit-Radwar z nielicznymi sutuacjami niewykorzystywanymi przez przeciwników. Cztery trafienia w meczu zanotował Rafał Goluch. Ostatnie dorzucił na 5 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Pit-Radwar rozbił Exportare JW 7:1