Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pierwszy mecz tego wieczoru pomiędzy drużynami METTLER TOLEDO (aktualny lider tabeli) oraz EXPORTARE JW od samego poczatku był bardzo wyrównany. Drużyny pierwsze minuty grały zachowawczo i próbowały się wzajemnie wyczuć. Na pierwsze trafienie Colina Sauvaneta odpowiedział Artur Baranowski (najlepszy zawodnik poprzedniego tygodnia). Do przerwy bramka za bramkę. Po zmianie stron na prowadzenie po trafieniu Jakuba Łapińskiego wyszła drużyna MT jednak dalsza częśc należała do Exportare. Po dwóch trafieniach Grzegorza Marchewki (jedno z karnego) celincy wyszli na prowadzenie. Mimo usilnych ataków do końca niebieskim nie udało się odrobić strat i 3 punkty wędrują do Exportare JW.

W drugim spotkaniu zagrały drużyny PIT-RADWAR (pretendująca w tym sezonie do tytułu mistrzowskiego) z drużyną MULTICONSULT. Pomarańćzowi w poprzednim sezonie mieli piorunującą drugą część sezonu jednak w tym nadal nie mogą się odnaleźć. Do tej poru bez punktu. Wydawało się że bramkostrzelna drużyna Pit-Radwar może mocno poprawić swój bilans bramkowy jednak Panowie z MULTICONSULT postawili spory opór. Mino czasami jednostronnej gry pomarańczowy bronili się dość dobrze. Do przerwy przegrywali 2:0 a po zmianie stron stracili jeszcze jedną bramkę. Ładnie spisywał się bramkarz Multiconsult, Marcin Graf. Dla granatowych bramki zdobyli Rafał Goluch (dwie) i Grzegorz Świercz (jedną). 3 punkty trafiają do aktualnego lidera tabeli.

Ostatni mecz wieczoru był bardzo emocjonujący. Sędziowie musieli się napracować i kilka razy wysłać zawodników na kary minutowe. Zagrały drużyny NFOŚiGW z prawnikami z CMS CAMERON McKENNA. Lepiej zaczęli Ci pierwsi zdobywając bramkę już w 4 minucie. Po podaniu Ariana Urbana trafił Bartosz Berft. Do przerwy dwukrotnie odpowiedzieli Panowie z CMS. Drugie trafienie Adama Kempy po bardzo ładnej dwujkowej akcji z  Janem Kotarbą zasługuje na uwagę. Po zmianie stron mecz stał się dość nerwowy ale drużynie NFOŚiGW nie udało się doprowadzić do remisu. Jan Kotarba dołożył swoje drugie trafienie i mecz zakończył się wynikiem 3:1. Wynik zdecydowanie poniżej oczekiwać dla NFOŚiGW gdyż przed sezonem bukmacherzy stawiali ekipę w roli faworytów tej ligi.... ;) Na usprawiedliwienie NFOŚiGW rozgrywali to spotkanie bez żadnej zmiany.