Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pierwszy mecz tego wieczoru rozegrał beniaminek ZDROFIT z ekipą EXPORTARE JW. Początek lepszy dla tych drugich. Po dwóch akcjach dwójkowych Artura Baranowskiego i Grzegorza Marchewki prowadziło Exportare. Później do roboty wzięli się niebiescy. Cał połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 3:3. Po zmianie stron celnicy grali już bez żadnej zmiany i wyraźnie brakło im sił i koncentracji w obronie. Bardzo ładnie grali w ataku Adrian Oleksiak i Paweł Sadzikowski. Druga odsłona zdecydowanie dla benmiaminka i mecz kończy się wynikiem 11:6

W drugim pojedynku zagrały ekipa NFOŚiGW oraz MULTICONSULT. Niewiele zapowiadało że będzie to aż tak emocjonujące widowisko. Pomarańczowi lepiej rozpoczeli mecz i już w 14 minucie prowadzili 2:0. Trafili Piotr Jroziewicz oraz Wojciech Król. Do przerwy bramkę kontaktową strzelił Cezary Gontarek dla zielonych. Po zmianie stron doskonale grał dla pomarańczowych duet Wojciech Król i Bartłomiej Korczak (obaj trafili dwukrotnie w spotkaniu). Emocje były do samego końca. Nawet w pewnym momencie sędzia musiał ostudzić zapał dwóm graczom i pokazał dwie czerwone kartki. NFOŚiGW nie wykorzystał swoich szans na strzelenie bramek i niestety musiał poczuć gorycz porażki. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Multiconsult.

W ostatnim pojedynku zagrały drużyny METTLER TOLEDO i CMS CAMERON McKENNA. Na papierze faworytem byli niebiescy ale do prawnicy lepiej rozpoczęli ten mecz. Po podaniu Adama Jodkowskiego trafił Adam Kempa. Od tego momentu zaczęła się presja Mettler Toledo ale dobrze i rozsądnie w obronie grało CMS. Obraz spotkania nie zmieniał się aż w 35 minucie bramkę wyrónującą strzelił Kacper Korona. Wydawało się że wynikiem remisowym zakończy się pojedynek jednak na kilkanaście sekund przed zakończeniem dość przypadkową bramkę po dośrodkowaniu zdobył Sebasian Łyś. Zupełnie zaskoczony bramkarz MT musiał skapitulować i mecz zakończył się wygraną CMS Cameron McKenna 2:1.