Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

W pierwszym spotkaniu zagrały ze sobą drużyny z dolnej częsci tabeli PLUS i PANASONIC. Na papierze faworytem byłą bardziej doświadczona drużyna PLUSA. Zaczęły się jednak dziać dziwne rzeczy. Panasonic na koniec sezonu zacząl grać bardzo łądną i szybką piłkę. Piłkarze Plusa najwyraźniej zdziwieni byli postawą przeciwnika i do przerwy przegrywali już 5:0. Po zmianie stron widzieliśmy już Plusa jakiego znamy z boisk na Koncertowej. Niezawodny jak zawsze był Mateusz Tietz (strzelił 4 bramki i dorzucił jedną asystę). W drugiej ekipie niezawodny był tego dnia Jacek Pietrasik. Plus wygrał drugą połowę 8:6 jednak w całym spotkaniu to nie wystarczyło. 3 punkty wędrują na konto Panasonica.

W drugim spotkaniu zagrał lider tabeli BENEFIT SYSTEMS z drużyną KOKOSCHKA. Spotkanie było bardzo wyrównane. W pierwszych sekundach meczu Marcin Dębicki popisał się pięknym strzałem z połowy boiska. Równie pięknie interweniował Mateusz Latuszek. Do zmiany stron wynik był remisowy. Trafili Michał Wesołowski i Krzysztof Krawczyk. Po zmianie stron zaczął przeważać Benefit. Bardzo dobre spotkanie rozgrywał Adam Radzki i Marcin Fotyga. Ten drugi w ostatnich minutach trafił dwukrotnie i mistrzostwo tego sezonu wędruje do Benefit Systems! Grattulacje!

Ostatni mecz choć w tabeli wiele nie zmienił przyniósł wiele emocji. Zagrały EUROCASH i ACCENTURE. Faworytem na papierze byli pierwsi ale to Accenture trafiło dwukrotnie jako pierwsze. Po trzech trafieniach Accenture piękną bramkę w odpowiedzi zdobył Mariusz Jańczak (najbardziej wszechstronny zawodnik tego sezonu). Wynik do przerwy 2:3. Po zmianie stron widzieliśmy kolejne szybkie akcje a drużyny nie odstępowały się więcej niż na jedną bramkę. Na wyróżnienie zasłużył Adrian Strach (strzelec 3 bramek i najskuteczniejszy zawodnik w tym sezonie I ligi) oraz Mateusz Lupiński (również 3 gole). Ostatecznie doszło do zasłużonego podziału punktów.