Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

W pierwszym meczu I ligi nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Zagrały EUROCASH walczący nadal o mistrza z ostatnią w tabeli drużyną PANASONIC. Ci pierwsi byli jednak nieco osłabionym składem tego dnia. Spotkanie było wyrówane a w pierwszej odsłonie Panowie z Eurocashu zaprezentowali bardzo ładną zespołową grę. Przełożyło się to na prowadzenie do przerwy 2:1. Panasonic wziął się do gry w drugiej połowie i zachwycił kilkoma akcjami. Do zwycięstwa poprowadził drużynę Mateusz Wypych strzelec 3 goli. W 37 minucie dał drużynie prowadzenie i ostatecznie mecz zakońćzył się wynikiem 4:3.

W drugim pojedynku zobaczyliśmy lidera BENEFIT SYSTEMS z osłabioną tego dnia drużyną PLUSA. Pierwsza połowa była z delikatnym wskazaniem na Benefit. Stąd wynik do przerwy 2:1. Druga połowa to podobny obraz gry. W 22 minucie bramkę niemal z połowy boiska strzelił Michał Wesołowski (łacznie 3 trafienia w meczu). Gra z drugiej strony oparta była tego dnia na zawodnikach najbardziej doświadczonych. Egzamin zdali Andzej Pobocha (bramka i asysta) oraz Witek Barna, którego jedno z dwóch trafien też było wyjątkowej urody. Niestety w osłabionym składzie drużyna Plusa musiał uznać wyższość przeciwnika i mecz zakończył się zwycięstwem Benefitu 5:3

W ostatnim meczu tego wieczoru zobaczyliśy w pełni zmotywowaną drużynę KOKOSCHKA i osłabioną brakiem kilku graczy oraz kapitana drużynę ACCENTURE. Od początku mimo wielu prób ataku dominowała drużyna KOKOSCHKI. To oni pokazali kilka bardzo ładnych akcji jednak po kilku indywidualnych przede wszystkim trafiali do bramki. Accenture do przerwy stracił dwa gole a po zmianie stron aż 4 i zapewne szybko będą chcieli zapomnieć o tym spotkaniu. W drużynie budowlańców wyróżnili się Maciej Markuszewski (3 gole) oraz Paweł Szafrański (2 trafienia).