Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

W pierwszym meczu wieczoru bardzo dużo się działo. Zagrał lider PIT-RADWAR z rewelacją wiosny i beniaminkiem ekipą ZDROFIT. Zaczęło się zaskakująco i głównie za sprawą Michał Strzałkowskiego do przerwy prowadzili Panowie ze Zdrofitu. Wydawało się, że wszystko potoczy się po ich myśli bo po zmianie stron Michał Strzałkowski dorzucił kolejne trafienie i było już 6:1! W 31  minucie meczu było już 8:4 i wtedy miało miało miejsce trzęsienie ziemi. W ekipie lidera mecz życia rozegrał Rafał Goluch i dodał drużynie skrzydeł. W sumie trafił pięciokrotnie (2 razy po indywidualnych akcjach) i dwa razy asystował. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów bo w ostatniej minucie R. Goluch doprowadził do remisu 8:8

W drugim spotkaniu zagrały drużyny EXPORTARE JW i NFOŚiGW. Początek spotkania należał do tych pierwszych. Zieloni zostawiali ewidentnie zbyt wiele miejsca w obronie przeciwnikom. Wykorzystywali to bezlitośnie Artur Baranowski i Grzegorz Marchewka. Do przerwy było już 7:1. Obie drużyny grały be zmian. W drugiej odsłonie Panowie z NFOŚiGW zagrali większym pressingiem co przełożyło się na lepszą grę. Gra była bardziej wyrównana. Nie wystarczylo to jednak do tego by odwrócić losy spotkania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:4 dla EXPORTARE JW.

W ostatnim meczu tego wieczoru zagrały drużyny z dolnej cześci tabeli mające tą samą ilość punktów. Spotkali się prawnicy z CMS CAMERON McKENNA i pomarańczowi z MULTICONSULT. Niestety Ci drudzy rozpoczeli mecz w osłabieniu co przełożyło się od razu na wynik spotkania. Do przerwy było już 4:0. W drugiej połowie było już lepiej jednak ładną zespołową grę pokazali tego wieczoru zawodnicy Multiconsult, którzy chyba tradycyjnie rozkręcają się w drugiej połowie sezonu. Druga połowa zokończyła się wynikiem 3:2 dla pomarńczowych a całe spotkanie ostatecznie ich zwycięstwem 7:2