Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Kadra

     
ania   Anna Lipińska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, obecnie studentka Politechniki Warszawskiej, pansjonatka sportu, a w szczególności siatkówki, którą trenuje od prawie 10 lat. Profesjonalnym sędziowaniem zajmuje sie od 4 lat. Wiecznie usmięchnięta, pelna energii, "na slupku" skoncentrowana  i stanowcza :)
     
artur  
Artur Świadek

Studiował na WSEwS. Pasjonat siatkówki:Uczestnik wielu turniejów amatorskich, pracował z młodzieżą na szczeblach WOM. Zainteresowania: Sport, głównie gry zespołowe i związana z nimi rywalizacja i współzawodnictwo. Prywatnie: Szczęśliwy Mąż i Tata:)
     
magda  
Magdalena Królak

Absolwentka AWF Warszawa na kierunku Wychowanie Fizyczne. Instruktor, siatkówki, badmintona, rekreacji i gimnastyki korekcyjnej. W let's go od wielu, wielu lat. Sędzia piłki siatkowej. Pasje: sport, podróże, ryby, grzyby.
     
pawel  
Paweł Pyziak

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek: Zarządzanie. Jeśli właśnie nie ogląda meczu siatkówki, nie sędziuje lub nie tworzy statystyk i rankingów siatkarskich, to znaczy że ma czas wolny. A w wolnym czasie tresuje Emu, tropi ptaki Kiwi i ogląda mecze rugby. Prywatnie: Ukochany Ukochanej :)
     
mikolaj  

Mikołaj Borkowski

Absolwent AWF Warszawa na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Trener siatkówki, Instruktor: snowboardu, kulturystyki i tenisa, sędzia siatkówki w MWZPS. Pasje: deska na śniegu, rower na szosie, siatkówka na plaży, nowości kinowe na komputerze, muzyka na mp3.

     
 

Rafał Wachowski

Absolwent AWF Warszawa na kierunku Wychowanie Fizyczne. Trener II klasy piłki siatkowej. Na co dzień pracujący z młodzieżą gimnazjalną. Pasjonat sportów zimowych w szczególności narciarstwa zjazdowego.