Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:
Hala - ul. Niegocińska 2

Hala - ul. Niegocińska 2

To zupełnie nowa hala z trybunami w dzielnicy Mokotów, znajduje się tuż przy szkole podstawowej nr 271. Jest bardzo jasna, przestronna i komfortowa. Wyłożona jest dynamicznym parkietem, co pozwala siatkarzom grać na najwyższym swoim poziomie. w obiekcie znaduje się również basen 25 m. wraz z oddzielną strefą dla najmłodszych. Tuż przed halą znajduje się parking na ok. 40 samochodów.

Hala na ul. Lokajskiego 3

W hali tej rozgrywanych jest mniejsza część spotkań ligowych oraz treningi. Wewnątrz znajdują się trzy pełnowymiarowe boiska do siatkówki ze sztuczną nawierzchnią oddzielone kotarą.


Na zewnątrz duży parking na około 40 samochodów, wjazd od ulicy Przy Bażantarni w ulicę Rabbego. Obiekt zlokalizowany w Szkole Podstawowej nr 340 w dzielnicy Ursynów, odległości 500 m. od stacji metra NATOLIN. Mapa dojazdu znajduję się poniżej.

 

Hala na ul.Felińskiego 15

Hala na ul.Felińskiego 15

W hali tej rozgrywanych jest większość spotkań ligowych w środy i czwartki. Wewnątrz znajdują się dwa pełnowymiarowe i przestronne boiska do siatkówki ze sztuczną nawierzchnią oddzielone kotarą.

Na zewnątrz znajdują się 2 parkingi. Na pierwszy wjechać można od ulicy Felińskiego, a drugi polecany przez nas od ulicy Bitwy pod Rokitną. Sala sportowa należy do I LO w dzielnicy Żoliborz, w odległości 900 m. od stacji metra Dworzec Gdański lub 1400 m. od metra Plac Wilsona. Mapa dojazdu znajduję się poniżej.


View Alojzego Felińskiego 15 in a larger map