Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Kadra

Rafał Koniarek

 Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale historycznym. Obecnie pracuje w handlu w firmie zajmującej się importem oraz eksportem na stanowisku koordynatora Działu Handlowego. Sportowo w przeszłości zawodnik III i IV ligowych klubów piłkarskich na Mazowszu. W Let's Go od 2010 roku. 

Ocena sędziego:

 

Sławek Feliga

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor/trener wielu dycsyplin sportu m.in. piłki nożnej. Pasje: jazda na rowerze, sporty wodne, bieganie i rekreacja. Tata dwóch małych łobuzów.

Ocena sędziego:

 

Michał Osiej

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz UW. Sędzia WS Warszawa oraz były zawodnik Pogoni Siedlce. Pasje: futbol, dobra książka, polityka, gospodarka.

Ocena sędziego:

 

Sebastian Banasiak

Absolwent warszawskiej AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne.Najważniejsze specjalizacje: trener 2 klasy kulturystyki, instruktor piłki nożnej, tenisa i siatkówki, żeglarz jachtowy i sternik motorowodny. Pasje: turystyka, szeroko pojęty sport oraz rekreacja :)

 Ocena sędziego:

 

Paweł Jenda "Dredd"

Absolwent Studium Ekonomii i Biznesu na kierunku: Prawo i Administracja. Na co dzień związany zawodowo z rynkiem nieruchomości oraz branżą meblową www.ideainterior.eu Od 1998 roku sędzia piłki nożnej (niedługo jubileusz 1000 meczów!!!). Prywatnie: tata Mikołaja i Stasia.

Ocena sędziego:

 

Sędzia Marek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Na co dzień pracuje jako nauczyciel. Jego zamiłowania to piłka nożna i kino. W firmie Let's Go towarzyszy nam od pięciu lat.

Ocena sędziego:

 

Kamil Baranowski

Absolwent AWF Biała Podlaska na kierunku: Wychowanie Fizyczne. Instruktor piłki nożnej, narciarstwa zjazdowego, piłki ręcznej oraz lekkoatletyki. Od 2006 roku sędzia piłki nożnej, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego.
Pasje: sport i wszystko co z nim związane, podróże, fotografia, eksperymenty kulinarne. Plany na przyszłość: podróż dookoła świata;)

 Ocena sędziego:

                               

 

Sędzia "Krzemo"

Absolwent UW i SGH. Spec od zarządzania jakością w jednej z największych firm informatycznych. Od 2009 roku sędzia piłkarski WS Siedlce a na boiskach Let's Go od 2010 roku.
Hobby: gitara akustyczna, sport i podróże po Europie.

Ocena sędziego:

 

Błażej Czachor

Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej PW (specjalizacja: Fizyka Komputerowa) oraz Studium dla Analityków Bankowych SGH. Pracownik banku, były sędzia WS Warszawa. Pasje: podróże, fotografia, literatura, procesy globalizacyjne.

Ocena sędziego: