Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pierwsze spotkanie wieczoru było tzw. meczem o 6 punktów. Będąca na pierwszym miejscu ekipa BENEFIT SYSTEMS podejmowała osłabioną od pierwszej minuty brakiem jednego zawodnika ekipę KOKOSCHKA mającą w tabeli 3 pkt. straty. Osłabienie wykorzystali bordowi i po podaniu Jarosława Putry trafił Krystian Pikuła. Do przerwy Benefit trafił ponownie mimo wyrównania składów. Druga połowa był już lepsza dla budowlańców. gra wyglądała lepiej ale dwukrotnie trafił niezawodny tego dnia Adam Radzki. Odpowiedzieli dwukrotnie bracia Markuszewscy jednak ostatecznie mecz kończy się wynikiem 4:2 dla Benefitu.

W drugim spotkaniu na papierze faworytem była drużyna PLUS. Jasnoniebiescy podejmowali beniaminka, ekipę PANASONIC która nie zdobyła jeszcze punktu. Ostro zaczęli faworyci jednak spotkanie było bardzo wyrównane. W 3 ' trafił etatowy strzelec Plusa Tomasz Nowocień. W końcówce wyrównał doskonale dysponowany tego dnia Przemek Jonak. Po zmianie stron mimo wyrównanej gry optyczną przewagę posiadała drużyna Panasonic. Bramki strzelali Andrzej Pobocha, Tomasz Nowocień (Plus), Bartek Farbiszewski i Przemek Jonak (Panasonic). Na 3 minuty przed końcem wynik był wyrówany ale bliżsi zwycięstwa byli Panowie z Panasonica. Przemek Jonak w ostatniej minucie trafił w słupek. Mógł zapewnić swojej drużynie 3 punkty ale i tak był bohaterem w tym meczu. Podział punktów musiał zadowolić obie ekipy.

Ostatni mecz to pojedynek ekipy EUROCASH z ACCENTURE. Ci pierwsi osłabieni byli brakiem swojego kapitana. Mecz od pierwszych minut był dość wyrównany. Tak też skończyła się pierwsza połowa. Trafili Mariusz Jańczak (w tym meczu faworyt swojej drużyny) i Łukasz Frumaniak. Po zmianie stron trafiali już tylko Panowie z Eurocashu. Bardzo ładne trafienie Daniela Miklasa w 21' zasługuje na wyróżnienie. Po drugiej stronie dwoił się i troił Marek Czapkiewicz jednak jego drużyna tego wieczoru nie była w stanie nawiązać równej walki z przeciwnikiem. Ostatecznie wynik 5:1 dla Eurocashu.