Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Drugi mecz tego wieczoru to spotkanie półfinałowe pomiędzy PIT-RADWAR i METTLER TOLEDO. Obie drużyny przystąpiły do meczu bardzo skoncentrowane. Pierwsza połowa była bardzo szybka bo obie ekipy prezentowały bardzo ofensywną grę. W 15 minucie po faulu na Grzegorzu Świerczu karnego na gola zamienił Rafał Goluch. Po zmianie stron dołożył kolejne trafienie. Gdy w 30 minucie bramkę kontaktową zdobył Kacper Korona wydawało się że jeszcze wszystko może się zdarzyć. Zaczęli cisnąć gracze MT jednak w szeregach ekipy Pit-Radwar doskonale dysponowany tego wieczoru był Rafał Goluch. Dorzucił kolejne dwa trafienia i pogrążył przeciwnika. Pit-Radwa zagra w finale a MT czeka na przeciwnika w meczu o 3. lokatę.

Mecz półfinałowy pomiędzy ZDROFITEM i EXPORTARE JW to szybka gra i sporo bramek. W porównaniu do fazy zasadniczej gdzie Zdrofit zdominował przeciwnika ten mecz był wyrównany. W pierwszej połowie widzieliśmy kilka bardzo ładnych akcji jednak lepiej kończyli je niebiescy. Do przerwy schodzili z wynikiem 3:1. Po zmianie stron przy piłce obie drużyny utrzymywały się podobnie jednak Zdrofit wychodził z szybszymi atakami. EXPORTARE po trafieniach Grzegorza Marchewki doszło przeciwnika na jedną bramkę różnicy jednak w ostatnich sekundach meczu trafił Adrian Oleksiak i Zdrofit nie pozostawił wątpliwości kto powinien zagrać w finale!